Slangbyte, service eller frågor?

Kontakta oss så hjälper vi dig

Slangbutiken

Personlig kontakt

  • Torgny Johansson
  • VD/Teknik/Projekt
  • +46(0)346-71 55 11
  • torgny@hcw.eu
  • Camilla Svensson
  • Lager/Inköp/Ekonomi
  • +46(0)346-71 55 14
  • camilla@hcw.eu
  • David Svensson
  • Hydraulmekaniker
  • +46(0)346-71 55 64
  • david@hcw.eu
  • Julius Sjöholm
  • Hydraulmekaniker
  • +46(0)346-71 55 65
  • julius@hcw.eu
  • Carl Jörnlid
  • Hydraulmekaniker
  • +46(0)346-71 55 62
  • carl@hcw.eu
  • Erik Nilsson
  • Hydraulmekaniker
  • +46(0)346-71 55 67
  • erik@hcw.eu

Kontakta oss

Hör gärna av dig med frågor eller funderingar i formuläret nedan.
Vi svarar så snabbt vi kan.

Kontaktformulär

 

Ring oss idag!

Vi erbjuder slangservice på plats samt ett stort utbud av slangar i Slangbutiken. Här hittar ni även hydraulpumpar, hydraulrör, hydraulaggregat, hydraulsystem och hydrauliklösningar. Vi har butik och lager i Falkenberg och servicebilar över hela södra Sverige.

Bland vår leverantörer finns några av de största av branschens aktörer, som exempelvis Specma Hydraulic, Poclain, Parker, Teknikprodukter, Preem, Danfoss, Filterteknik, Drivma, Rexroth Bosch, Eaton Hydraulics och Sun Hydraulics.

Vi står för service och kvalitet och en mycket bred kompetens när det gäller slangar och hydraulik. Välkommen att kontakta oss!

Tel: 0346-71 55 10

HCW kan hydraulik

Jobba med oss

Har du utbildning och erfarenhet inom hydraulikbranschen eller närliggande bransch? Då kan du bli en av oss, vi söker alltid kompetenta medarbetare. Hos oss har du stora möjligheter till ett utvecklande och varierande arbete.

Anmäl ditt intresse